Údržba zahrad

Jiří Jílek: 608 708 522
 
 
Nabízíme jednorázovou údržbu vaší zahrady, ale i celoroční komplexní péči. Termíny prováděných prací přizpůsobujeme požadavkům zákazníka a nárokům vaší zahrady. Je pouze na vás, zda se budeme o vaši zahradu starat v celé šíři anebo využijete naše služby v omezené míře a část zahradních prací si budete provádět sami.
 
 
 
 

Údržba zahrad

  • Ošetření trávníků (sečení a vertikutace, zakládání a obnova výsevem či pokládkou travního koberce, hnojení a přihnojování, postřiky trávníku selektivními herbicidy)
  • Řez (okrasných keřů,vzrostlých stromů, ovocných keřů a stromů, trvalek, živých plotů)
  • Hnojení a chemické ošetřování (totální a selektivní herbicidy, ošetření proti chorobám a škůdcům)
  • Ostatní údržba (pletí a hrabání listí, mulčování a obrývání záhonů, dosazování rostlin za uhynulé a přestárlé, odvoz a likvidace biologického odpadu, příprava jezírek na sezónu, poradenství ohledně zahrady a zahradních prvků, doporučení a návrhy na zlepšení).
 

Veřejná prostranství a firemní areály

Nabízíme údržbu firemních areálů či veřejné zeleně ve městech a obcích formou komplexní celoroční péče, ale i jednorázových prací (rizikové kácení stromů, sečení travních ploch, úklid listí, řez okrasných stromů a keřů, střih živých plotů, zemní práce, modelace terénu).